Hızlı, Kolay ve Güvenilir

Garanti BBVA Filo İkinci El ile araç parkımızdan, satışa sunulan araçları kolaylıkla takip eder, özelliklerine ve geçmiş tüm bilgilerine eksiksiz bir şekilde, hızlıca ulaşırsınız. Vakit kaybetmeden teklif verir, online ihaleleri takip edersiniz. Garanti BBVA Filo İkinci El ile aracınızı güvenle satın alırsınız.

 • Kimler Üye Olabilir?

  Garanti BBVA Filo İkinci El satış platformuna, faaliyet alanı otomotiv veya otomobil ticareti ile ilgili olan şirketler ve oto galeri işleten şahıs firmaları üye olabilir. Üyelik başvurusunda iletişim bilgileri ile birlikte vergi numarası istenmektedir.

 • İkinci El Araçlar Garanti’den

  Garanti BBVA Filo İkinci El Satış Platformunda satılan tüm araçlar, bakım ve onarımları eksiksiz uygulanmış olan Garanti BBVA Filo araçlarıdır. İkinci El Satış Platformunda, araçların tüm geçmiş bilgilerine, en ince ayrıntısına kadar, şeffaf ve kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Dilediğiniz Yöntemi Seçin

  Garanti BBVA Filo İkinci El Satış Platformundaki ikinci el araçları, “Açık Arttırma”, “Açık Eksiltme”, “Teklif Toplama” ve “Sabit Fiyat” yöntemlerinin birini veya birkaçını kullanarak satın alabilirsiniz. Üstelik araçları yalnızca tek tek değerlendirmez, ihalelerdeki toplu satışlardan da faydalanabilirsiniz.

 • Ekspertiz Görüşü Alın

  Garanti BBVA Filo, satışa sunduğu her araç için uzman ve bağımsız ekipler tarafından birer ekspertiz raporu hazırlatır. Her aracın ekspertiz raporuna, Garanti BBVA Filo İkinci El Platformunda ulaşabilirsiniz.

 • Bilgilendirme ve Online Takip

  Garanti BBVA Filo İkinci El satış platformunda ihaleler, başlamalarına yarım saat kala, e-posta yoluyla üyelere duyurulur. İhale boyunca bilgilendirmeler e-posta yolu ile sürerken, ihaleleri online olarak da takip edebilirsiniz.

 • Nasıl Üye Olurum?

  Önce, sitemizdeki üyelik formu ile üyelik başvurunuzu yapın ve sitemizdeki üyelik sözleşmesini inceleyin. Üyelik başvurusu sonrasında yapılacak inceleme sonucunda başvurunuz onaylandığında, üyeliğiniz aktif hale getirilir.